Ogłoszenia duszpasterskie: II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024

1. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa dla dorosłych w piątek o godz. 7:30 i 17:45, dla dzieci o 16:30, dla młodzieży o 19:30. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 17:00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  2. Spotkanie kręgu biblijnego jutro o godz. 19:00.
  3. W czwartek spowiedź od godz. 17:30. Różaniec w intencji kapłanów o godz.17:45.
  4. W I piątek miesiąca Msze święte o godz. 6:30, 7:00, 17:00, 18:30. Spowiedź podczas Mszy porannych oraz od godz. 16:00. Wszystkich zapraszamy na drogę krzyżową.
  5. W I sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 7:00, po niej nabożeństwo. Odwiedziny chorych od godz. 8:00. Prosimy o zgłaszanie ich w kancelarii lub zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych swoje słowo wygłoszą do nas misjonarki ze zgromadzenia Sióstr Duszy Chrystusowej. Będziemy mogli wesprzeć misji w Afryce ofiarą do puszek przed kościołem.
  7. Pielgrzymka do Niepokalanowa, sanktuarium bł. Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie oraz sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku Kamiennej odbędzie się w dniach: 26-28 kwietnia. Szczegółowy program w gablocie, koszt: 380zł, zapisy w zakrystii u s. Krystelli.
  8. Pielgrzymka do Rumunii połączona ze zwiedzaniem oraz odpoczynkiem w Konstancy nad Morzem Czarnym odbędzie się w dnach: 17-26 lipca, program na plakacie w gablocie, zapisy u ks. Bogusława.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane w zeszłą niedzielę na tacę, w kopertach i na konto parafialne. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony przy wejściu do kościoła.
  10. Dyrekcja szkoły podstawowej nr 82 zaprasza na dzień otwarty – w sobotę 2 marca, od godz. 10.00. (W programie gry i zabawy sportowe, zajęcia plastyczne i muzyczne, zwiedzanie szkoły, a także możliwość zapisu dziecka).
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  12. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Barbara Szypowska,
    +Maria Mita,
    +Czesław Adamczyk,
    +Marian Wójcik,
    +Aleksandra Brodawka
    +Barbara Piotrowska
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…