Ogłoszenia Duszpasterskie: II Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj III niedzielę miesiąca składka – inwestycyjna na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, którzy ofiarami na tacę i drogą elektroniczną przyczyniają się do upiększenia naszej świątyni.
  2. 16.00 modlitewne spotkanie Straży Honorowej.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada: w poniedziałek – św. Antoniego (opata), w środę – św. Józefa Sebastiana Pelczara (biskupa), w piątek – św. Agnieszki (dziewicy i męczennicy)
  4. W czwartek o godz. 17.45 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji powołań kapłańskich prowadzoną przez Apostolat “Margaretka”.
  5. Rozpoczęły się zimowe ferie. Z tego względu kancelaria będzie czynna tylko w środę od godz. 16.00 do 18.00 i w czwartek od godz. 19.00 do 20.00. W pozostałe dni będzie zamknięta. W nagłych przypadkach, w sprawach pogrzebowych prosimy dzwonić na numer księdza dyżurnego.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Janina WARSZAWA
    + Władysław NALEPA
    + Stanisław BUŁAT
    + Zdzisława BUDA
    + Maria LATOS
    + Renata GORZKOWSKA
    + Henryk GIEL
    + Józef KANIA
    + Władysław WĄS
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…