Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Zwykła

1. W ramach składki inwestycyjnej zebraliśmy 20.000 zł. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Rozpoczęły się zimowe ferie. Z tego względu kancelaria będzie czynna tylko w poniedziałek, środę i piątek od 16.00 do 18.00. W pozostałe dni zamknięta.
  3. W liturgii Kościoła przypada: we wtorek św. Tomasza z Akwinu, w piątek św. Jana Bosko, a w niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. poświęcimy gromnice.
  4. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od 8.00. Proszę zgłaszać ich w kancelarii lub zakrystii.
  5. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę o 17.30.
  6. Spotkanie opłatkowe Kręgu Biblijnego w następną niedzielę o 16.00.
  7. W zakrystii możemy zapisać się na zdjęcia z jubileuszów małżeńskich, które były 29 grudnia oraz z opłatka Róż Różańcowych.
  8. Kończą się już zapisy do nowych Róż Różańcowych. Chętnych do codziennej modlitwy jedną dziesiątką Różańca zapraszamy do zakrystii po Mszy św.
  9. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Urban Szczepka
    + Marian Liszka
    + Wiktoria Bobek
    + Edward Czerwiec
    + Leokadia Kalarus
    + Leonarda Kula
    + Ireneusz Wronikowski
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.