Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Wielkanocna

1. W ramach składki inwestycyjnej zebraliśmy 24.790zł i 100 dolarów kanadyjskich. W 59 kopertach 6.400zł. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha. W tym czasie szczególnej modlitwie parafian polecamy ks. Wojciecha Łosia. We wtorek w Warszawie został poddany skomplikowanej operacji. Czuje się już w miarę dobrze, ale prosi nas o dalszą modlitwę.
  3. We środę św. Marka Ewangelisty.
  4. W sobotę św. Joanny Beretty Molla. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.30 we wspomnienie naszej patronki.
  5. Spowiedź dzieci komunijnych w piątek od godz. 16.00.
  6. W następną niedzielę o godz. 17.45 rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Stanisława, biskupa i męczennika.
  7. Wyjazd na pielgrzymkę do Pacanowa w sobotę o godz. 7.00 spod Domu Chleba. Prosimy pielgrzymów o dokonywanie wpłat w zakrystii.
  8. Bardzo atrakcyjna dwudniowa pielgrzymka do sanktuariów Matki Bożej w: Borku Starym, Tuligłowach, Jodłówce, sanktuarium św. Józefa Sebastiana Pelczara w Korczynie oraz zwiedzanie pałacu w Krasiczynie, w którym urodził się kard. Adam Stefan Sapiecha, połączone z uroczystym obiadem w restauracji zamkowej -26 i 27 maja. Koszt 210zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 50zł. Bliższych informacji udziela ks. Dariusz.
  9. W zakrystii można odebrać zdjęcia z jubileuszów małżeńskich oraz z pielgrzymki do Myślenic.
  10. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Alicja Chmielowiec
    + Janina Tatara, l. 92
    + Krystyna Nowak, l. 64
    + Jacek Kamieniobrodzki, l. 84
    + Andrzej Skotniczny
    + Małgorzata Siwek, l. 54
    + Józef Zientala, l. 80
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie