Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W najbliższy wtorek zapraszamy wszystkich czcicieli św. Joanny na Mszę św. o godz. 18.30 połączoną z nowenną do naszej Patronki.
  3. W liturgii Kościoła przypada: we wtorek św. Agaty, w środę św. Pawła Miki i Towarzyszy.
  4. W następną niedzielę modlitewne spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00.
  5. Zachęcamy do składania słodyczy i nowych zabawek, kolorowanek i innych rzeczy, które przeznaczamy dla dzieci uczestniczących w Mszy św. o godz. 13. Kosz dobroci znajduje się przy ołtarzu św. Joanny.
  6. Poradnia życia małżeńskiego czynna w poniedziałki w godz. od 18.00 do 20.00 w budynku kancelarii.
  7. W zakrystii są zdjęcia z jubileuszów dla osób, które się na nie zapisały.
  8. W tym tygodniu odeszli do Pana:
    + Anna Podolska
    +Jan Michalik
    + Ryszard Brodecki
    +Bogdan Olender
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.