Ogłoszenia Duszpasterskie: Niedziela Palmowa

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
  2. Spowiedź przedświąteczna będzie w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 6.30 do 7.30 oraz po południu od 17.00 do 19.00.
  3. W Wielki Czwartek Msza Święta Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.30. Po niej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy . O godz. 22 Godzina Święta. O godz. 23 zakończenie adoracji.
  4. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. Początek adoracji w Ciemnicy o godz. 7.00. Jutrznia o godz. 8.00. Chorych zgłoszonych w kancelarii lub zakrystii odwiedzimy z posługą sakramentalną od godz. 8.30. Droga Krzyżowa o godz. 15.00 i zarazem początek nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego. W następne dni będziemy ją odprawiać 15 minut przed Mszą św. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.30. Po niej przeniesieni Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i śpiew Gorzkich Żali. Droga Krzyżowa o 22.00. Następnie czuwanie nocne.
  5. W Wielką Sobotę święcenie pokarmów na stół wielkanocny od godz. 9 do 14. Ostatnie poświęcenie o godz. 17.00. Uroczysta liturgia Wielkiej Soboty o godz. 20.00, przynosimy świece.
  6. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego procesja rezurekcyjna o godz. 6.00 a po niej Msza św. Pozostałe Msze św. w porządku niedzielnym. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w porządku niedzielnym.
  7. W Wielkim Tygodniu kancelaria czynna w poniedziałek między 16 a 17, we wtorek od 8 do 9, we środę od 16 do 17. W czwartek, piątek i sobotę kancelaria nieczynna.
  8. Ogródek Matki i Dziecka zaprasza dziś między 10 a 13 na kiermasz rękodzieła artystycznego “MaMy na Święta”. Będzie można kupić przeróżne ozdoby i stroiki świąteczne, wyroby ceramiczne i biżuterię, oprawki na Biblię, torebki i ozdoby do włosów. Podczas kiermaszu będzie można skorzystać z sal zabaw a także z kiermaszu ubranek dla dzieci.
  9. Szkoła Podstawowa nr 104 prowadzi zapisy do oddziału “zerowego” i pierwszej klasy do końca marca.
  10. Przedszkole nr 117 zaprasza na dzień otwarty w poniedziałek od 15 do 16.30.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś ukazał się kolejny numer naszej parafialnej gazety W Rodzinie Józefa.