Ogłoszenia Duszpasterskie : V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i przesyłane na konto parafialne.
  2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa ku czci NMP odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o 17.15.
  3. W liturgii Kościoła przypada:
    ◦ w środę św. Rity. W tym dniu w naszym kościele o 14.30 odbędzie się recital dyplomów uczniów Archidiecezjalnej Szkoły Muzycznej. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki organowej.
    ◦ w piątek NMP Wspomożycielki Wiernych. W tym dniu spowiedź dzieci komunijnych od godz. 16.00. Kancelaria otwarta będzie dopiero od godz. 17.00.
    ◦ w sobotę św. Grzegorza VII, papieża. To dzień imienin ks. Grzegorza, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia i dziękujemy za posługę w naszej parafii, zwłaszcza za prowadzenie chóru Pueri Cantores Sancti Joseph.
  4. Spotkanie z Patrykiem Jakim w najbliższa środę odbędzie się w budynku Sokoła przy ul. Piłsudskiego.
  5. Dziękujemy za podarowany dla naszego chóru keyboard panu Jerzemu Feltzmanowi wraz z Jadwigą.
  6. Wyjazd na pielgrzymkę do Krosna i Sanoka w sobotę o godz. 7.00 spod Domu Chleba. Jest ostatnie wolne miejsce. Pielgrzymów prosimy o dokonywanie wpłat w zakrystii.
  7. Jednodniowa pielgrzymka w sobotę 8 czerwca. W planie m.in. największy romański kościół w Polsce -Kolegiata Opatowska, najpiękniejsza trasa podziemna w naszym kraju, zwiedzanie Żywego Muzeum Porcelany oraz fabryki w Ćmielowie, a także pokamedulskiego klasztoru “Pustelni Złotego Lasu” w Rytwianach. Koszt pielgrzymki: 110zł . Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 60zł.
  8. W zakrystii można zapisać się na zdjęcia z pielgrzymki na Śląsk Opolski.
  9. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    +Kazimiera Włodarska, l. 88
    + Marian Owca, l. 84
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie