Ogłoszenia Duszpasterskie: VI Niedziela Wielkanocna

1. W ramach składki inwestycyjnej zebraliśmy 19.310zł, w tym w kopertach było 2.800zł. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedzielę o 17.15.
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek o 19.30 w sali multimedialnej.
  4. W tym tygodniu w liturgii przypada:
    • w środę św. Urszuli Ledóchowskiej
    • w piątek święto Nawiedzenia NMP
    • w sobotę św. Justyna. A zarazem pierwsza sobota miesiąca. Chorych zgłoszonych w kancelarii lub zakrystii odwiedzimy z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7.00 a nabożeństwo o godz. 17.00. Tego dnia rozpoczynamy Nabożeństwa Czerwcowe o godz. 18.00.
    • w niedzielę Wniebowstąpienie Pańskie. Po Mszach św. będziemy mogli złożyć ofiary na kwiaty do ołtarzy na Boże Ciało.
  5. Jednodniowa pielgrzymka w sobotę 8 czerwca. W planie m.in. największy romański kościół w Polsce -Kolegiata Opatowska, odkrywanie tajemnic trasy podziemnej, zwiedzanie Żywego Muzeum Porcelany oraz fabryki w Ćmielowie, a także pokamedulskiego klasztoru “Pustelni Złotego Lasu” w Rytwianach. Koszt pielgrzymki: 110zł . Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 60zł.
  6. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Edward Matyjas
    + Paweł Hełmecki, l. 39
    + Henryka Sochaj
    + Jerzy Rymarz
    + Elżbieta Tomczyk
    + Adam Nemś
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie