Ogłoszenia duszpasterskie X Niedziela Zwykła, 09.06.2024

1. W sobotę 15 czerwca w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbędzie się Beatyfikacja Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza. Przygotowaniem do tej uroczystości jest nowenna, z rozważaniem podczas nabożeństw czerwcowych, na które serdecznie zapraszamy (w niedzielę o godz. 17:15, w tygodniu 18:00).
  2. W kalendarzu liturgicznym przypada: we wtorek – wspomnienie św. Barnaby, w czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, w piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala.
  3. Wraz z młodzieżą zapraszamy na spektakl : “Ewangelia Piłata”, który odbędzie się dzisiaj o godz. 19:15.
  4. Ostatnie przed wakacjami spotkanie kręgu biblijnego jutro o godz. 19:15.
  5. Począwszy od tego tygodnia, czwartkowy różaniec w intencji kapłanów omawiany będzie w okresie wakacyjnym indywidualnie, w kaplicy adoracji (w ciszy).
  6. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) składka inwestycyjna na potrzeby parafii.
  7. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ za tydzień o godz. 16:00.
  8. Zapraszamy do Galerii Sztuki „ARS-BONUM”, w której można oglądać wystawę pt.: “Wariacje na tematy”.
  9. W niedzielę 16 czerwca o godz. 11.30 z Placu Matejki wyruszy “X Marsz dla Życia i Rodziny” (na zakończenie przewidziany jest poczęstunek dla dzieci).
  10. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę odbędzie się w niedzielę 14 lipca. Zapisy u w środy, po nowennie, przed kościołem. Szczegóły w gablocie.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  12. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Zdzisław Świstak,
    + Dorota Bańka,
    + Maria Stępień,
    + Zofia Szostak
    + Danuta Hanszke
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…