Ogłoszenia Duszpasterskie: XII Niedziela Zwykła

Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary.
Modlitewne spotkanie Straży Honorowej o 16.00.
Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w niedzielę o godz. 17.15 a w tygodniu o godz. 18.00.
W liturgii przypada:
w środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
Triduum przed bierzmowaniem rozpoczniemy spowiedzią we wtorek o 16.00. We wtorek, środę i czwartek kandydaci do bierzmowania obowiązkowo uczestniczą w Mszy św. o 18.30, a po niej w próbie. W czwartek zapraszamy rodziców na Mszę św. o 18.30, podczas której nałożą swoim dzieciom krzyż. Bierzmowanie w piątek o 18.30.
Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego w czwartek o 18.30 oraz w piątek o 8.00.
Osoby wyjeżdżając na pielgrzymkę w sobotę prosimy o dokonywanie wpłat w zakrystii. Wyjazd o 7.00 spod Domu Chleba. Są jeszcze dwa wolne miejsca.
Pielgrzymka do Warszawy w dniach 11-12-13 lipca. W planie m.in. Świątynia Opatrzności, katedra z grobem Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia, sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszko, Łazienki, Wilanów oraz inne atrakcje. Koszt 450zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 100zł.
W przyszłą niedzielę będzie można zakupić w cenie 15 zł najnowszą książkę ks. Krzysztofa pt. “Kościół – kocham i rozumiem”. Po Mszach ks. Krzysztof będzie pamiątkowo podpisywał książki.
W tym tygodniu do wieczności odeszli:
+ Janina Stanek  Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.