Ogłoszenia Duszpasterskie: XIV Niedziela Zwykła

1. Dziś modlitewne spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o 9.00.
  2. W liturgii przypada:
    • w poniedziałek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
    • pierwszy wtorek miesiąca zapraszamy na uroczystą Mszę św. połączoną z nowenna do św. Joanny Beretty Molla o 18.30.
    • w środę św. Jana z Dukli,
    • w sobotę św. Benedykta, patrona Europy
  3. Podczas wakacji kancelaria czynna w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.00 do 18.00. We wtorek, czwartek i sobotę kancelaria nieczynna.
  4. Wyjazd na pielgrzymkę do Warszawy w sobotę o 5.00 rano spod Domu Chleba. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Pielgrzymów prosimy o dokonywanie wpłat w zakrystii. Podczas pielgrzymki będziemy głosować w drugiej turze wyborów na prezydenta, dlatego proszę w urzędzie na os. Zgody pobrać zaświadczenie o prawie do głosowania w dowolnej komisji.
  5. Pielgrzymka do Wrocławia w dniach 15 i 16 sierpnia. W planie m.in. Ostrów Tumski, ZOO wraz z Afrykarium, niezwykła wystawa “Willmann. Opus magnum”, Hala Stulecia oraz inne miejsca. Koszt 350zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 100zł.
  6. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę na powodzian.
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Krystyna Kupiec
    + Emilia Kot
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie