Ogłoszenia Duszpasterskie: XVII Niedziela zwykła

1. Dzisiaj z racji wspomnienia św. Jakuba – patrona pielgrzymów i św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej mszy św. odbędzie się poświęcenie samochodów stojących na parkingu przed kościołem.
  2. W kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – śś. Joachima i Anny (rodziców Matki Bożej), w środę – św. Szarbela, w czwartek – św. Marty, w sobotę św. Ignacego z Loyoli, w niedzielę św. Alfonsa Marii Liguoriego. Wszystkim solenizantom składamy serdecznie życzenia.
  3. 08 w naszej parafii będziemy gościć ks. Misjonarza z Ukrainy, który wygłosi do nas Słowo Boże. Będzie również prosił nas o pomoc materialną na potrzeby swojej parafii. W duchu wdzięczności postarajmy się odpowiedzieć na tę prośbę aktem miłości miłosiernej.
  4. W okresie wakacyjnym kancelaria czynna jest w środy od godz. 16.30 i w czwartki od godz. 19.30. W nagłych przypadkach oraz w sprawach pogrzebowych prosimy o kontakt z księdzem dyżurnym.
  5. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Medjugorie, która odbędzie się w dniach 31 lipca – 9 sierpnia. Więcej informacji na plakacie lub u ks. Bogusława.
  6. Serdecznie zapraszamy na 41. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 6-11 sierpnia. Zapisy w parafii NMP Królowej Polski w Krakowie – Bieńczycach (kościół Arka Pana) w dniach od 1.08 do 5.08.2021 w godzinach od 17.00 do 20.00. Ze względu na obowiązek podpisania stosownych oświadczeń wymaganych prawem konieczna jest osobista obecność. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Mieczysław Domiński
    + Daniela Bargiel
    + Stefan Wendel
    + Kazimierz Sobczyk
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…