Ogłoszenia Duszpasterskie: XVII Niedziela Zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa; we wtorek – śś. Joachima i Anny (rodziców NMP); w piątek – św. Marty, Marii i Łazarza; w niedzielę – św. Ignacego z Loyoli
  2. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa, które przypada w poniedziałek, zapraszamy wszystkich pragnących poświęcić swoje pojazdy do wspólnej modlitwy dzisiaj po każdej mszy świętej, jak również jutro po wieczornej mszy św.
  3. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest w środy od godz. 16.30 do 18.00 oraz w czwartki od godz. 19.15 do 20.00.
  4. W dniach 6-11 sierpnia odbędzie się 42 Piesza Pielgrzymka Krakowska z Wawelu na Jasną Górę. Szczegółowe informacje o zapisach dostępne są na plakacie wywieszonym w gablocie.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Polecamy “Niedzielę” i “Gościa Niedzielnego”, a dla najmłodszych “Stasia” – numer lipcowy oraz nowy numer sierpniowy.
  6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Irena SZCZĘSNIAK
    + Barbara SMĘDER
    + Teresa DREWNIAK
    + Mieczysław LALIK
    + Teresa MARIASZ
    + Andrzej BANEK, tata naszego p. Organisty Macieja
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…