Ogłoszenia Duszpasterskie: XX Niedziela zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj – Uroczystość Wniebowzięta NMP. Jest to również historyczny dzień “Cudu nad Wisłą”. W naszej pamięci niech nie braknie modlitwy za naszą Ojczyznę. Dzisiejsza składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, którym leży na sumieniu materialne dobro naszego kościoła.
  2. Dzisiaj modlitewne czuwanie Straży Honorowej o godz. 16.00.
  3. W kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – św. Stefana Węgierskiego (króla), we wtorek – św. Jacka (kapłana i patrona naszej archidiecezji), w piątek – św. Bernarda, w sobotę – św. Piusa X (papieża).
  4. W okresie wakacyjnym kancelaria czynna jest w środy od godz. 16.30
    i w czwartki od godz. 19.30. W nagłych przypadkach oraz w sprawach pogrzebowych prosimy o kontakt z księdzem dyżurnym.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer dla najmłodszych “Staś”.
  6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Stanisław ZIĘBA
    + Daniela (f) RYBSKA
    + Stefania BRYG
    + Marcin FLORCZYK
    + Józefa FORMELLA
    + Antoni SKÓRA
    + Ryszard MARDYŁA
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…