Ogłoszenia duszpasterskie, XXVII Niedziela Zwykła, 08.10.2023 r.

1. W kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – wspomnienie
    bł. Wincentego Kadłubka, w piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w nabożeństwie możemy każdego dnia uzyskać odpust zupełny.
  3. Po wakacjach powracamy do kawiarenki w drugie niedziele miesiąca – młodzież zaprasza po Mszach św. o 9:00, 11:00 i 13:00 na kawę, herbatę i coś słodkiego.
  4. Jutro o 19.00 spotkanie kręgu biblijnego.
  5. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, którzy swoimi ofiarami przyczyniają się do upiększenia naszej świątyni.
  6. Msza święta dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej i ich Rodziców w przyszłą niedzielę o godz. 14:30.
  7. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ za tydzień o godz. 16.00.
  8. Zapraszamy do Galerii Sztuki„ARS-BONUM”, w której można oglądać wystawę rzeźby ceramicznej pt.: “Trzy spojrzenia na sacrum” autorstwa: Marity Benke-Gajda, Jadwigi Gajda-Lusina oraz Weroniki Gajda-Barczyk.
  9. W sobotę 14 października odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka. Szczegółowy program w gablocie. Dojazd we własnym zakresie.
  10. Rozpoczynamy przyjmowanie w kancelarii wypominków rocznych i jednorazowych – kartki na wypominki dostępne są w zakrystii. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dla dorosłych polecamy naszą parafialną gazetę “W Rodzinie Józefa”, “Niedzielę” i “Gościa Niedzielnego”, dla dzieci “Stasia” – numer październikowy. Dostępne są już także kalendarze ścienne na rok 2024.
  12. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    +Helena Bobula,
    +Genowefa Frynas,
    +Danuta Urbańska
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…