Ogłoszenia Duszpasterskie: XXXI Niedziela Zwykła

1. Siostra Misjonarka serdecznie dziękuje za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby misji. Zebraliśmy 13.000 zł.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone przy wypominkach. Wypominki można jeszcze składać w zakrystii i kancelarii. W dni powszednie listopada modlimy się za zmarłych z wypominków jednorazowych przed Mszami św. o 18.15. Natomiast za zmarłych z wypominków rocznych modlimy się przed Mszami niedzielnymi. Nowe wypominki roczne będą czytane od pierwszej niedzieli grudnia.
  3. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Karola Boromeusza, w sobotę rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  4. W tym tygodniu pierwszy wtorek miesiąca. Zapraszamy na uroczystą Msze św. z nowenną ku czci św. Joanny Beretty Molla o godz. 18.30. Szczególnie zapraszamy Domowy Kościół, młode małżeństwa oraz narzeczonych.
  5. Wspólnota Domowego Kościoła serdecznie zaprasza na rekolekcje dla małżeństw głoszone przez ks. Krzysztofa Porosło w dniach 8-10 listopada 2019 r. nt. “Radość miłości”. W piątek o 19.30 konferencja i po niej adoracja Najśw. Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem małżeństw. W sobotę rozpoczynamy o 9.30 konferencją, aby zakończyć o 12.00 Mszą św. Zaś w niedzielę Msza z nauką o godz. 11.00. W czasie rekolekcji w piątek i sobotę będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  6. W następną niedzielę modlitewne spotkanie Róż Różańcowych po Mszy Św. o 9.00.
  7. Organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej w dniach od 7 do 14 marca. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  8. Jednodniowa pielgrzymka do Kielc 16 listopada. W programie Msza św. w sanktuarium NMP Łaskawej, zwiedzanie katedry, muzeum diecezjalnego oraz Pałacu Biskupów Krakowskich. Koszt pielgrzymki 90zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 50zł. W zakrystii możemy się zapisać na zdjęcia z Zamościa.
  9. Szkoła Podstawowa nr 92 zaprasza na dzień otwarty 6 listopada o godz. 18.00.
  10. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Helena Łękawska, l. 85
    + Tadeusz Kędzierski, l. 80
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.