Nowy Rok Szkolny w Naszej Parafii.

• Wszystkie dzieci zapraszamy do uczestniczenia w każdą niedzielę we Mszy św. o godz. 13.00. Zachęcamy także do składania w kaplicy św. Joanny do specjalnego kosza drobnych darów jakimi dzieci biorące udział w liturgii są obdarzane.
  • Młodzież szczególnie gorąco zapraszamy na Mszę św w każdą niedzielę o godz. 18.00. Połączona jest ona z okolicznościowym kazaniem i modlitwą adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • Dzieci chcące śpiewać w scholi i włączyć się w spotkania Oazy Dzieci Bożych zapraszamy w najbliższy czwartek (8.09) do salek na godz. 16.00
  • Chłopców, którzy chcą służyć przy ołtarzu, zapraszamy we czwartek (8.09) o godz. 17.00
  • Ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie również w czwartek (8.09) o godz. 17.30