Peregrynacja figury Matki Bożej

Rodziny chętne do przyjęcia Maryi w swym domu proszone są o zgłaszanie się do kancelarii i zakrystii i podanie dogodnego terminu. Każdego dnia figura Matki Bożej przywieziona z Fatimy odwiedzi jedną rodzinę na jednym osiedlu. Mamy pięć figur, które jednocześnie będą peregrynować po pięciu osiedlach. Wieczorem rodzina przyjdzie na Mszę św., podczas której będziemy się modlić za jej członków. Po Mszy rodzina odbierze figurę MB i zaniesie ją do domu. Cała rodzina zgromadzi się na wspólnej modlitwie Różańcowej obejmującej przynajmniej 5 tajemnic przypadających na ten dzień oraz zawierzy siebie odmawiając akt ofiarowania Niepokalanemu Sercu NMP. Następnego dnia na wieczorną Mszę św. należy przynieść figurę oraz towarzyszący jej różaniec i świecę przed obraz MB Nieustającej Pomocy, gdzie będzie specjalnie przygotowane miejsce. Po Mszy św. zabierze je do domu kolejna rodzina.