Światowe Dni Młodzieży

W czasie Światowych Dni Młodzieży odbędą się dwa wyjątkowe spotkania z Ojcem Świętym Franciszkiem. Piątkowa droga krzyżowa na Błoniach oraz sobotnie czuwanie w Brzegach, które zakończy niedzielna Msza św. Posłania. W czasie obu wydarzeń pielgrzymi będą przyporządkowani do sektorów. Pielgrzymi, którzy się zarejestrują mogą liczyć na miejsce bliżej ołtarza. Dla pielgrzymów niezarejestrowanych przewidziano dalsze sektory. Ponadto pielgrzymi zarejestrowani otrzymają ubezpieczenie, darmowy transport komunikacją Krakowa oraz plecak pielgrzyma z materiałami formacyjnymi i upominkami. W naszej parafii powstaje grupa osób, które chciałyby się zarejstrować i wspólnie uczestniczyć w spotkaniu z Ojcem Świętym. Koszt rejestracji wyznaczony przez Centralny Komitet ŚDM to 150 zł. Wziąć udział w wydarzeniu może każdy niezależnie od wieku. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii.