Wielki Piątek

W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. Początek adoracji w Ciemnicy o godz. 7.00. Jutrznia o godz. 8.00. Chorych zgłoszonych w kancelarii lub zakrystii odwiedzimy z posługą sakramentalną od godz. 8.30. Droga Krzyżowa o godz. 15.00 i zarazem początek nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego. W następne dni będziemy ją odprawiać 15 minut przed Mszą św. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.30. Po niej przeniesieni Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i śpiew Gorzkich Żali.  Droga Krzyżowa o 22.00. Następnie czuwanie nocne.

0:00   Adoracja mieszkańców z osiedla Wysokiego

1:00   Adoracja mieszkańców z osiedla Na Lotnisku

2:00   Adoracja mieszkańców z osiedla Strusia

3:00   Adoracja mieszkańców z osiedla Kalinowego

4:00   Adoracja mieszkańców z osiedla Kombatantów

5:00   Adoracja Róż Różańcowych i Straży Honorowej NSPJ