Ogłoszenia Duszpasterskie: II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dzieci Pierwszokomunijne wraz z rodzicami przychodzą na Mszę św. o 14.30.
  3. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej o 16.00.
  4. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
  5. Trwa nasze przygotowanie do Uroczystości Odpustowej św. Józefa. Dziś nowenna podczas Gorzkich Żali. Jutro kolejny dzień naszego Triduum, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30.
  6. W Uroczystość św. Józefa Msze św. o 6.30, 8.00 i suma odpustowa o 18.30. Nie będzie Mszy o godz. 7.00.
  7. Zapraszamy w każdy piątek na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dorosłych o 7.30 oraz o 17.45, dla dzieci o 16.30 a dla młodzieży o 20.00.
  8. Spotkanie formacyjne zelatorów Żywego Różańca w parafii Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach 30 marca o godz. 16.00.
  9. Podczas Wielkiego Postu możemy włączyć się w światową Krucjatę Modlitwy w intencji obrony godności i życia człowieka. Przy ołtarzu św. Joanny można wziąć deklarację, która jest jednocześnie informacją oraz wpisać się do księgi.
  10. Wyjazd na pielgrzymkę do Gdowa, Wadowic i Kalwarii w sobotę 23 marca o 7.00 spod Domu Chleba. Pielgrzymów prosimy o dokonywanie wpłat w zakrystii.
  11. Planujemy jednodniową pielgrzymkę 27.04 na Śląsk Opolski. W programie: Sanktuarium Domku Loretańskiego, jedyne miasto w Polsce, w którym mieszkał i tworzył Ludwik van Beethoven, gdzie ukryto obraz Jasnogórski podczas Potopu Szwedzkiego, czyli Głogówek. Miasto wielu zabytków, jedno z najstarszych na Śląsku. Ponadto zamek w Mosznie o bajkowej architekturze, klasztor w Mochowie oraz sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim. Koszt 100zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 50zł.
  12. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Stanisława(f.) Teul
    + Józef Góral
    + Władysław Wartnik
    + Stanisława(f.) Siudak
    + Stanisław Stawarz  Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.