Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna, 14.04.2023

1. Spektakl: “Ewangelia Piłata”, na podstawie dramatu Érica-Emmanuela Schmitta dzisiaj o godz. 12:15 i 19:15. Serdecznie zapraszamy.
  2. Różaniec w intencji pokoju w poniedziałek o godz. 17.45.
  3. Adoracja Apostolatu Margaretka w intencji kapłanów, w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w dolnym kościele.
  4. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) składka inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię.
  5. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ za tydzień o godz. 16:00.
  6. Zapraszamy na nocne czuwanie na Jasnej Górze, które odbędzie się w święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana 23/24 maja (noc z czwartku na piątek). Rozpoczęcie Apelem Jasnogórskim zakończenie o 3:00 nad ranem. Wyjazd z pod “Domu Chleba”. Zapisy i informacje w zakrystii u s. Krystelli.
  7. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Niepokalanowa, Jędrzejowa oraz Skarżyska Kamiennej (26-28 kwietnia). Zapisy u s. Krystelli.
  8. Zapraszamy do Galerii Sztuki„ARS-BONUM”, w której możemy dziś po raz ostatni oglądnąć wystawę Anny Małeckiej-Beiersdorf pt.: “Sacrum z drewna i papieru”.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się Koncert Wielkanocny chóru i orkiestry Bazyliki oo. Cystersów z Mogiły połączony z charytatywną zbiórką na specjalistyczny aparat słuchowy dla pana organisty Damiana Gogoli.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dla dzieci polecamy kwietniowy numer miesięcznika “Staś”.
  11. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Wojciech Kutyba,
    + Joanna Kobus,
    + Stanisław Bugaj
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…