Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Wielkiego Postu

 1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Za udział w nim można zyskać odpust zupełny.
 2. W zakrystii można nabyć Baranki Wielkanocne, z których dochód przeznaczony jest na Caritas. Przed kościołem zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać za ofiary.
 3. W najbliższy wtorek zapraszamy wszystkich czcicieli św. Joanny na Mszę św. o godz. 18.30 połączoną z nowenną do naszej Patronki.
 4. Pierwszy czwartek. Spowiedź od godziny 17.00. Obowiązkowo przychodzą do spowiedzi w czwartek kandydaci przygotowujący się do bierzmowania. Nabożeństwo o godz. 18.00.
 5. Pierwszy piątek. Spowiedź podczas Mszy rannych oraz po południu od godz. 16.00.
 6. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dorosłych o 7.30 oraz o 17.45, dla dzieci o 16.30 a dla młodzieży o 20.00. Za udział możemy zyskać odpust zupełny. Można go uzyskać również w piątki Wielkiego Postu za pobożne odmówienie po Komunii św. modlitwy Oto ja, o dobry i najsłodszy Jezu przed wizerunkiem Jezusa Ukrzyżowanego.
 7. Pierwsza sobota. Chorych zgłoszonych w zakrystii odwiedzimy z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.30.
 8. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która odbędzie się 12 kwietnia. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 19:30 w dolnym Kościele. Zapisów należy dokonywać na oficjalnej stronie: edk.org.pl. Więcej informacji można znaleźć na plakacie w gablocie a także na Facebooku – EDK BIEŃCZYCE.
 9. Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego w Krakowie, funkcjonująca od roku w budynku na os. Kościuszkowskim 2a naprzeciw domu towarowego Wanda, zaprasza serdecznie na DZIEŃ OTWARTY 3 kwietnia (środa) od 17.00-19.00.
 10. Informacja o spektaklu “Lilia”, który zostanie wystawiony w sanktuarium w Łagiewnikach 6 kwietnia, znajdują się na plakacie.
 11. Ostatnie miejsca na jednodniową pielgrzymkę 27.04 (sobota) na Śląsk Opolski. W programie: Sanktuarium Domku Loretańskiego, jedyne miasto w Polsce, w którym mieszkał i tworzył Ludwik van Beethoven, gdzie ukryto obraz Jasnogórski podczas Potopu Szwedzkiego, czyli Głogówek. Miasto wielu zabytków, jedno z najstarszych na Śląsku. Ponadto zamek w Mosznie o bajkowej architekturze, klasztor w Mochowie oraz sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim. Koszt 100zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 50zł.
 12. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem na pielgrzymkę do Libanu śladami św. Charbela, w terminie od 21 do 28 września 2019 roku, zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne, które odbędzie się  w najbliższą sobotę, tj. 6 kwietnia o godz. 15.00 w domu parafialnym.  Podczas zapisywania się na wyjazd należy wpłacić pierwszą ratę w wysokości 1500 zł.
 13. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  + Zofia Ręczak, l. 82
  + Natalia Szydło, l. 72
  + Anna Nidecka
  + Danuta Kozłowska, l. 68
  + Kazimiera Harabas, l. 80
  Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.