Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Zwykła

1. Od dnia 1 lutego rozpoczął posługę duszpasterską w naszej parafii ks. dr Szymon Janiczek. Zastąpi on ks. Jarosława Glonka, który został skierowany do pracy na os. Widok. Ks. Szymonowi życzymy wszelkich Bożych łask.
  2. Dziś Dzień Życia Konsekrowanego. Składamy najserdeczniejsze życzenia naszym Czcigodnym Siostrom Służebniczkom i polecamy modlitwie parafian.
  3. Spotkanie opłatkowe Kręgu Biblijnego w sali multimedialnej o 16.00.
  4. Trwają zimowe ferie. Z tego względu kancelaria będzie czynna tylko w poniedziałek, środę i piątek od 16.00 do 18.00. W pozostałe dni zamknięta.
  5. W najbliższy wtorek zapraszamy wszystkich czcicieli św. Joanny na Mszę św. o godz. 18.30 połączoną z nowenną do naszej Patronki.
  6. W liturgii Kościoła przypada: w środę św. Agaty, w czwartek św. Pawła Miki i Towarzyszy.
  7. Pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź od 17.30. Nabożeństwo o 18.00.
  8. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy porannych oraz po południu od 16.00. Nabożeństwo o 18.00. Nie będzie Mszy św. o 17 oraz Wieczernika o 18.30. Dzieci szkolne oraz młodzież przygotowująca się do bierzmowania uczestniczą w Mszy św. o 18.30.
  9. W następną niedzielę modlitewne spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00.
  10. W zakrystii można odebrać zdjęcia z jubileuszów oraz z opłatka Róż dla osób, które się na nie zapisały.
  11. Nasza parafianka Marysia, która ma trzy latka i u której zdiagnozowano zespół wad rozwojowych, prosi o pomoc. Możemy to uczynić przekazując 1% podatku. Ulotki przy wejściu głównym.
  12. W tym tygodniu odeszli do Pana:
    + Danuta Nowak
    + Henryk Sobiszek
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.