Ogłoszenia Duszpasterskie: Niedziela Świętej Rodziny

1. Jutro uroczyste Nieszpory na zakończenie Starego Roku o godz. 17.30. Po nich Msza Święta o 18.30. Za odśpiewanie hymnu Ciebie Boga wysławiamy można zyskać odpust zupełny.
  2. Nie będzie Mszy św. o godz. 24.00. Otwarta będzie natomiast kaplica adoracji.
  3. Jutro Nowy Rok -Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w porządku niedzielnym. Za odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można zyskać odpust zupełny.
  4. Jednocześnie to pierwszy wtorek miesiąca. Msza św. połączona z nowenną do św. Joanny Beretty Molla o godz. 18.00. Szczególnie zapraszamy rodziny oraz małżeństwa spodziewające się dziecka. Po Mszy św. zapraszamy na Akatyst.
  5. W pierwszy czwartek miesiąca z powodu wizyty duszpasterskiej spowiedzi nie będzie. Nabożeństwo pierwszoczwartkowe o godz. 18.00. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź podczas Mszy św. porannych oraz wieczorem od godz. 16.00. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych. Nabożeństwo pierwszopiątkowe o godz. 18.00. Msza św. Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 18.30. Wieczernika nie będzie. Kandydaci do bierzmowania niech pamiętają o spowiedzi pierwszopiątkowej i uczestnictwie w Mszy św. o 18.30.
  6. W pierwszą sobotę z powodu kolędy nie będzie odwiedzin chorych.
  7. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17.30.
  8. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na koncert organowy “W przeddzień Światowych Dni Młodzieży w Panamie”. Wystąpią: Witold Zalewski -organista katedry wawelskiej wraz z córką Hanną Zalewską.
  9. W niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego -Trzech Króli. Oaza rozprowadzi poświęconą kredę i kadzidło.
  10. W tym dniu po Mszy o godz. 9.00 spotkanie formacyjne i opłatek Róż Różańcowych.
  11. Oaza Młodzieżowa zaprasza na Jasełka. Spektakle odbędą się o godz. 12 i 19.00.
  12. Po Mszy św. o 13.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Dziecięcego i Orkiestry bazyliki OO. Cystersów w Mogile. W partach solowych wystąpi Lilianna Pociecha.
  13. Rodziny, które nie mogą przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii lub zakrystii w celu ustalenia dogodnego dla nich terminu wizyty duszpasterskiej.
  14. W tym tygodniu odszedł do wieczności:
    +Stanisław Kluska, l.89
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.