Ogłoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Wielkiego Postu

1. Podczas Mszy św. o godz. 13.00 rozpoczynają się rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Potrwają do wtorku, a będzie je prowadził ks. Krzysztof Dębski.
  2. Dziś nowenna przed Uroczystością św. Józefa o godz. 16.45. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
  3. Dziś składka inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
  4. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa. Msze św. o godz. 6.30, 8.00 oraz Suma odpustowa o godz. 18.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Zapraszamy do licznego udziału w Uroczystości Odpustowej. Pamiętajmy o łasce uświęcającej, abyśmy mogli otrzymać w tym dniu darowanie kar za nasze grzechy, czyli odpust.
  5. Droga Krzyżowa w piątki dla dorosłych o 7.30 oraz o 17.45. Dla dzieci o godz. 16.30, natomiast dla młodzieży o 20.00.
  6. “Rekolekcje dla Przyjaciół” prowadzone przez ks. Proboszcza i ks. prof. Szczepaniaka rozpoczną się w naszym kościele w piątek o godz. 20.00, nauka w sobotę także o godz. 20.00, a w niedzielę połączona z Mszą św. o 14.30. To ostatnia szansa na skorzystanie z rekolekcyjnych nauk.
  7. Za tydzień Niedziela Palmowa. Rozpoczyna się Wielki Tydzień. Postarajmy się o skorzystanie ze spowiedzi świętej i przeżywanie tych dni z czystym sercem. W niedzielę podczas wszystkich Mszy św. poświęcimy palmy. O godz. 13 Msza św. dla dzieci z uroczystym poświeceniem palm i procesją.
  8. Zapraszamy na katechezę ks. Krzysztofa Porosło na temat “Kapłani własnej egzystencji” połączona z promocją jego najnowszej książki “Święta codzienność”. Spotkanie 26 marca godz. 19.30 w sali multimedialnej.
  9. Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową, która wyruszy z naszej parafii do Imbramowic 23 marca godz. 19.00. Więcej informacji na plakacie oraz na facebooku.
  10. Wyjazd na pielgrzymkę do Myślenic, Jordanowa i Tokarni w sobotę 24 marca o godz. 8.00. Zbiórka przy Domu chleba. Prosimy pielgrzymów o dokonywanie wpłaty w zakrystii.
  11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Zofia Walaszek

+ Janina Kucharczyk, l. 71

+ Mirosław Wąsowski

+ Piotr Wiecha, l. 92

+ Edward Walocha, l. 75

+ Mirosław Guzik, l. 53

+ Helena Stępak, l. 84

+ Janina Lipska, l. 92

+ Krzysztof Baran, l. 53

+ Barbara Urbanik-Dynda, l. 81

+ Dorota Hauptman, l. 51

+ Ryszard Zając, l. 64

+ Stefan Wojewoda, l. 79

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.