Ogłoszenia Duszpasterskie: XI Niedziela Zwykła

1. Dziś modlitewne spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o 9.00.
  2. Zapraszamy na procesje w oktawie Bożego Ciała, podczas których śpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa: w niedzielę o 17.15, w dni powszednie o 18.00.
  3. W liturgii Kościoła przypada:
    • w środę św. Brata Alberta
    • w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o 6.30, 8.00, 18.30. Nie będzie Mszy o 7.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    • w sobotę Niepokalanego Serca NMP.
  4. W następną niedzielę składka inwestycyjna. Spotkanie modlitewne Straży Honorowej o godz. 16.00.
  5. Ostatnie miejsca na pielgrzymkę w sobotę 27 czerwca. W planie sanktuarium św. Szymona w Lipnicy, zamek w Wiśniczu, sanktuarium NMP w Bochni.
  6. Pielgrzymka do Warszawy w dniach 11-12-13 lipca. W planie m.in. Świątynia Opatrzności, katedra z grobem Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia, sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszko, Łazienki, Wilanów oraz inne atrakcje. Koszt 450zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 100zł.
  7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Zbyszek Jakubczak
    + Henryk Trepa
    + Helena Gumuła
    + Kazimierz Gaczoł
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.