Ogłoszenia Duszpasterskie: XIII Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w niedzielę o godz. 17.15 a w tygodniu o godz. 18.00.
  2. W liturgii Kościoła przypada:
    • w poniedziałek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 6.30, 8.00 i 18.30. Nie ma Mszy o 7.00.
  3. Św. Apostołowie patronują naszym kapłanom: ks. Piotrowi Podwyszyńskiemu i ks. Pawłowi Ochockiemu. Składamy solenizantom najserdeczniejsze życzenia i polecamy modlitwie parafian.
  4. Pierwszy czwartek. Nabożeństwo o 18.00. Zapraszamy na Uroczyste Zawierzenie naszej parafii św. Józefowi o 18.30. Będzie to także nasza uroczystość odpustowa, która nie odbyła się ze względu na pandemię.
  5. Pierwszy piątek. Spowiedź podczas Mszy porannych oraz po południu o 16.00. Nabożeństwo o 18.00. Msza św. Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa o 18.30. W piątek obchodzimy Święto św. Tomasza Apostoła.
  6. Pierwsza sobota. Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o 7.00. Nabożeństwo o 17.30. W sobotę obchodzimy Święto poświęcenia Katedry Wawelskiej.
  7. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Proszę zgłaszać ich w kancelarii lub zakrystii.
  8. W tym tygodniu kancelaria czynna tylko w środę od 16 do 18.00. W inne dni prosimy o kontakt telefoniczny z Ks. Dyżurnym.
  9. Pielgrzymka do Warszawy w dniach 11-12-13 lipca. W planie m.in. Świątynia Opatrzności, katedra z grobem Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia, sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszko, Łazienki, Wilanów oraz inne atrakcje. Koszt 450zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 100zł.
  10. Dziś możemy zakupić w cenie 15 zł najnowszą książkę ks. Krzysztofa pt. “Kościół – kocham i rozumiem”. Po Mszach ks. Krzysztof będzie podpisywał książki.
  11. W następną niedzielę spotkanie modlitewne Róż Różańcowych po Mszy św. o 9.00.
  12. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Witold Niedzielski
    + Zdzisław Kisiel
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie