Ogłoszenia duszpasterskie: XXI Niedziela Zwykła, 27.08.2023 r.

1. W kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna, we wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Spowiadamy codziennie podczas Mszy świętych. W piątek od 16:00 spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego, na którą zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Powracamy po wakacyjnej przerwie do mszy św. o godz. 17.00, na którą zapraszamy zwłaszcza dzieci. O godz. 18.30 msza św. wynagradzająca NSPJ.
  3. W I sobotę miesiąca od godz. 8.00 odwiedzimy chorych. Prosimy o zgłaszanie ich w kancelarii lub zakrystii. Msza św. wynagradzającą NMP o godz. 7.00.
  4. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego dla szkół podstawowych będzie w poniedziałek 4 września o godz. 8:00.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  6. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Marianna Jasińska,
    + Elżbieta Ujejska,
    + Stanisław Klimek,
    + Stanisław Charynek
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…