Ogłoszenia Duszpasterskie: XXI Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać wszystkim za złożone ofiary na składkę inwestycyjną. W ramach składki zebraliśmy: 15.620 zł.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    – we wtorek Święto św. Bartłomieja, apostoła.
    – we czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, w tym dniu Ojcowie Cystersi z Mogiły zapraszają na Mszę św. odpustową o godzinie 18.00.
    – w piątek wspomnienie św. Moniki;
    – w sobotę wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
  3. Przypominamy, że jeszcze w tym tygodniu kancelaria parafialna jest czynna we środę od godz. 16.30 i w czwartek od godz. 19.30. W nagłych przypadkach oraz w sprawach pogrzebowych prosimy o kontakt z księdzem dyżurnym.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 11.00 podziękujemy ks. Grzegorzowi Lenartowi za jego posługę duszpasterską w naszej parafii. Będziemy prosić Dobrego Boga o błogosławieństwo dla ks. Grzegorza w nowych zadaniach duszpasterskich jakie podejmie w Sanktuarium Św. Jana Pawła II.
  5. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza rodziny, osoby samotne, siostry zakonne oraz kapłanów, do wzięcia udziału w XXIX Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę, 5 września 2021r. w godzinach od 9.00 do 14.00. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii – koszt pielgrzymki 30 zł.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:
    1) +  Stefan Hanerski
    2) + Jan Ciszewski
    3) + Danuta Ciukaj
    Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.