Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIII Niedziela zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę września. Duchowo łączymy się z naszymi Parafianami, którzy wraz z ks. Bogusławem odbywają Pielgrzymkę Rodzin w Kalwarii Zebrzydowskiej.
  2. W poniedziałek o godz. 19.30 zapraszamy na pierwsze po dłuższej przerwie spotkanie Kręgu Biblijnego. W tym roku spotkania będą się odbywać tradycyjnie raz w miesiącu, w pierwszy poniedziałek o godz. 19.30 w sali multimedialnej.
  3. Czwartek jest dniem ustanowienia sakramentów Eucharystii i kapłaństwa, dlatego też w tym roku w każdy czwartek, pół godziny przed wieczorną mszą św. będziemy przenosić Najświętszy Sakrament do kościoła, gdzie będzie odmawiany różaniec w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, zwłaszcza osoby modlące się w Margaretkach.
  4. Zapraszamy wszystkich lubiących śpiewać chłopców na przesłuchanie do chłopięcego chóru Pueri Cantores Sancti Josef, które odbędzie się w najbliższy piątek 10.09 o godz. 18.45 w salce parafialnej. Polecamy serdecznie rozpoczęcie tej przygody z muzyką pod okiem doświadczonych Pedagogów, ale także dołączenie do wspaniałej grupy kolegów, gdzie oprócz muzyki wzrasta się w wierze, koncertuje i ciekawie spędza czas.
  5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do czwartku w następujących godzinach: w poniedziałek: 16.00 – 18.00; we wtorek: 8.00 – 9.00; w środę: 16.00 – 18.00; we czwartek: 19.00 – 20.00 (gł. sprawy małżeńskie oraz wypis metryk). W piątki i w soboty kancelaria będzie nieczynna. W sprawach nagłych prosimy o kontakt z księdzem dyżurnym. Numer telefonu wywieszony na drzwiach kancelarii i na stronie internetowej parafii.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli:
    + Ryszard SOWA
    + Jan KOBUS
    + Krzysztof GĘBICA
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…