Ogłoszenia duszpasterskie: Zmartwychwstanie Pańskie – 09.04.2023

Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego, jako Duszpasterze Parafii, pragniemy złożyć serdeczne życzenia: wiary w zwycięstwo dobra nad złem, nadziei rozświetlającej mroki zwątpień, miłości, która jest cierpliwa i nigdy nie ustaje. Niech Jezus Chrystus, który pokonał śmierć obficie błogosławi Waszym Rodzinom, aby panowała w nich miłość i pokój. Szczęść Boże.

1. Dzisiejsze święto jest także okazją, aby wzajemnie sobie podziękować.
    Dziękujemy zwłaszcza:

• księżom, za sprawowanie sakramentu pokuty oraz głoszone Słowo Boże,
    • Siostrze Krystelli, wraz z jej pomocnikami, za wiele godzin pracy spędzonych na przygotowywaniu Ciemnicy i Grobu Bożego.
    • Służbie Liturgiczne, lektorom, ministrantom, Oazie Młodzieży za piękną oprawę liturgii Triduum Paschalnego.
    • Panu organiście Maciejowi oraz Pani Jagodzie wraz z chórem “Młodzi Duchem” za oprawę muzyczną na najwyższym poziomie,
    • osobom sprzątającym naszą świątynię.
    • wszystkim za liczny udział w liturgii Triduum Paschalnego.
  2. Jutro Msze św. w porządku niedzielnym. Składka przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  3. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) składka inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, którzy swoimi ofiarami przyczyniają się do upiększenia naszej świątyni.
  4. Za tydzień święto Bożego Miłosierdzia. Nowenna codziennie 15 minut przed wieczorną Mszą świętą.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  6. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Halina Błaut,
    +Kazimierz Więsek,
    +Jan Niezabitowski,
    +Zofia Opiłka,
    +Jan Pulnik
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…