Ogłoszenia Duszpasterskie: I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj błogosławieństwem Bożym kończymy rekolekcje wielkopostne. Jesteśmy wdzięczni księdzu Janowi za ich prowadzenie w atmosferze refleksji nad wewnętrznym uzdrowieniem i oczyszczeniem. Niech dobry Bóg przez ręce św. Józefa i Matki Bożej wynagrodzi Księdzu trud rekolekcyjnej pracy. Bóg zapłać.
  2. W związku z zakończeniem rekolekcji przywracamy Mszę św. w dni powszednie o godzinie 7.00.
  3. Dzisiaj wypada III Niedziela miesiąca i składka przeznaczona zostanie na inwestycje naszej Parafii. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom.
  4. O godzinie 16.00 modlitewne spotkanie Straży Honorowej.
  5. Zapraszamy wszystkich na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Za udział w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  6. We wtorek zapraszamy parafian na Mszę Stacyjną na godz. 18.30, której będzie przewodniczył Ks. Biskup Janusz Mastalski. Msza zostanie poprzedzona nabożeństwem do naszego Patrona św. Józefa. o godz. 18.00.
  7. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Dróg Krzyżowych odbywać się będą w następujących godzinach:
    • 7:30 dla dorosłych;
    • 16:30 dla dzieci;
    • 17:45 dla dorosłych;
    • 19:30 (zmiana) dla młodzieży i studentów
  8. W piątki Wielkiego Postu za pobożne odprawienie Drogi krzyżowej oraz odmówienie modlitwy po Komunii Św. przed wizerunkiem Jezusa Ukrzyżowanego “Oto ja, o dobry i najsłodszy Jezu” można zyskać odpust zupełny.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  10. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Antonina Baran
    +Robert Wojdan
    + Tadeusz Boroń
    + Kazimierz Oziębłowski
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…