Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela Adwentu

1. Dziś modlitewne spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o 9.
  2. Serdecznie zapraszamy na Msze Święte roratnie dla dorosłych o 6.00 rano, dla dzieci ze specjalnym kazaniem o 18.00. Przypominamy, że nie ma Mszy św. o 6.30 ani o 18.30.
  3. Za tydzień składka inwestycyjna.
  4. Dzieci Komunijne zapraszamy w następną niedzielę na Mszę św. o godz. 13.00.
  5. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej za tydzień o godz. 16.
  6. W liturgii Kościoła przypada: w czwartek św. Łucji, w piątek św. Jana od Krzyża.
  7. Nie odkładajmy spowiedzi świątecznej na ostatnie dni Adwentu. Skorzystajmy ze spowiedzi podczas rorat porannych czy też wieczornych. Podczas Adwentu trwajmy w łasce uświęcającej. Ostatnie dni przed Świętami zostawmy na spowiedź osób, które wróciły z zagranicy i chcą z niej skorzystać. Gorąco o to apelujemy.
  8. Zachęcamy do wsparcia działalności Caritas poprzez zakup wigilijnych świec. Cena 8 zł.
  9. Świece i opłatki można nabyć u sióstr przed kancelarią po Mszach Świętych. W tygodniu będzie je można odbierać w zakrystii i kancelarii.
  10. Wszystkie małżeństwa przeżywające w minionym roku jubileusz 25 i 50 -lecia ślubu pragniemy zaprosić 30 grudnia na Mszę św. o godz. 11.00 w ich intencji. Jubilatów prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii.
  11. W zakrystii można odebrać zdjęcia z pielgrzymki do Miechowa.
  12. Szkoła Podstawowa 92 zaprasza dzieci 6-letnie na zajęcia adaptacyjne we wtorki od godz. 17.00.
  14. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Zbigniew SAMEK, l. 68
    + Jan SERAFIN, l. 82
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.