Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św., w porządku niedzielnym. Oaza rozprowadzi poświęconą kredę i kadzidło.
  2. 00 Msza św. w intencji wszystkich Róż Różańcowych a po niej spotkanie formacyjne i opłatek.
  3. Oaza Młodzieżowa zaprasza na Jasełka. Spektakle odbędą się dziś i jutro po Mszy św. o 11 i 18.00.
  4. Dziś zbiórka do puszek dla 10 letniego Pawełka, który urodził się z Zespołem Downa i wymaga kosztownej rehabilitacji. Zbiórkę przeprowadza Stowarzyszenie Dobrosław.
  5. Został uruchomiony numer komórkowy telefonu parafialnego. Otrzymujemy go podczas kolędy, jest wydrukowany na obrazku, oraz znajduje się w gablocie. Tylko pod tym numerem możemy skontaktować się z księdzem dyżurnym. Numer stacjonarny nie będzie już funkcjonował.
  6. Rodziny, które nie mogą przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii lub zakrystii w celu ustalenia dogodnego dla nich terminu wizyty duszpasterskiej.
  7. W następną niedzielę o 9.00 odprawimy uroczystą Mszę św. w intencji parafian, którzy przyjęli i przyjmą kapłanów z wizytą duszpasterską. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich parafian oraz grupy parafialne na wspólne kolędowanie.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, proszę zwrócić uwagę na to, że gazety kosztują 6zł.
  9. Szkoła 92 prowadzi zajęcia adaptacyjne dla przedszkolaków. Więcej informacji w gablocie.
  10. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Krystyna Rutkowska
    + Mariusz Misiaszek
    +Zofia Wójcik
    +Zygmunt Wieczorek
    +Tadeusz Pieczynia
    + Małgorzata Sowa
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.