Ogłoszenia Duszpasterskie: II Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  2. Nasi ministranci i lektorzy przeszli do ogólnopolskiego etapu rozgrywek w piłkę nożną. Będą reprezentować naszą parafię w Skierniewicach i Sochaczewie. Chcemy wesprzeć finansowo ich wyjazd, dlatego po Mszach św. można złożyć ofiary do puszek na ten cel.
  3. W liturgii Kościoła przypada:
    • poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, a zarazem początek nowenny przed uroczystością św. Stanisława.
    • wtorek początek Nabożeństw Majowych o godz. 18.00.
    • środa św. Józefa, rzemieślnika.
    • czwartek św. Atanazego i zarazem pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30.
    • piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym. Z racji uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    • sobota św. Floriana, patrona miasta Krakowa i zarazem pierwsza sobota miesiąca. Chorych zgłoszonych w zakrystii odwiedzimy z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17.00. Majówka o 18.00.
  4. Pielgrzymka do Krosna i Sanoka. Termin 25-26 maja. W planie m.in. sanktuarium NMP w Krośnie, zwiedzanie fabryki szkła w Krośnie, muzeum ikon w Sanoku oraz dworku Marii Konopnickiej w Żarnowcu. Koszt 200zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 100zł. Szczegóły na plakacie.
  5. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Leon Święch, l. 86
    + Antoni Ślusarczyk, l. 67
    + Andrzej Turek Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.