Ogłoszenia Duszpasterskie – Zmartwychwstanie Pańskie

1. Dziękujemy parafianom za liczny udział w celebracji Triduum Paschalnego. Dziękujemy kapłanom za wielogodzinną posługę w konfesjonałach. Siostrze Eliaszy, siostrom Służebniczkom, panom Stanisławowi, Janowi, Mirosławowi, Dominikowi, Dawidowi, Młodzieży Oazowej za przygotowanie Ciemnicy, Grobu Pańskiego. Dziękujemy osobom dbającym o czystość w naszej świątyni przez cały rok. Serdeczne podziękowania dla Chóru dyrygowanego przez p. Jadwigę, dla p. Organisty, Służby Ołtarza na czele z ks. Piotrem, Oazy na czele z ks. Pawłem za wspaniale przygotowaną liturgię. Dziękujemy Zespołowi Charytatywnemu i jego pomocnikom za przygotowanie oraz rozniesienie paczek dla potrzebujących. Dziękujemy chórowi Pueri Cantores Sancti Joseph na czele z ks. Grzegorzem za uświetnienie Niedzieli Palmowej. Wszystkim, którym winniśmy wdzięczność składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w porządku niedzielnym.
  3. Trwamy w Nowennie przygotowującej nas na Święto Miłosierdzia Bożego codziennie 15 min przed Mszą św. wieczorną.
  4. Spowiedź dzieci komunijnych w piątek od godz. 17.00. Z tego względu kancelaria w piątek otwarta od 16 do 17.00.
  5. W następną niedzielę będziemy przeżywać Święto Miłosierdzia oraz wspomnienie naszej Patronki św. Joanny Beretty Molla. Nabożeństwo zostanie odprawione o 15.00, w godzinie Miłosierdzia Bożego.
  6. Wyjazd na pielgrzymkę na Śląsk Opolski 27 kwietnia o godz. 5.00. Prosimy pielgrzymów o wpłaty w zakrystii.
  7. Planujemy pielgrzymkę do Krosna i Sanoka. Termin 25-26 maja. W planie m.in. sanktuarium NMP w Krośnie, zwiedzanie fabryki szkła w Krośnie, muzeum ikon w Sanoku oraz dworku Marii Konopnickiej w Żarnowcu. Koszt 200zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 100zł. Szczegóły na plakacie.
  8. Nasi ministranci i lektorzy przeszli do ogólnopolskiego etapu rozgrywek w piłkę nożną. Będą reprezentować naszą parafię w Skierniewicach i Sochaczewie. Chcemy wesprzeć finansowo ich wyjazd, dlatego w następną niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć ofiary do puszek na ten cel.
  9. W zakrystii można odebrać zdjęcia z pielgrzymki do Wadowic.
  10. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Stanisława Chatowska, l. 89
    + Stanisław Tokarz, l. 82
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.