Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Zwykła, 14.01.2024.

1. W kalendarzu liturgicznym przypadają wspomnienia: w środę – św. Antoniego opata, w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  2. Zapraszamy na jasełka: “Śledztwo w sprawie Jezusa”, które wystawiane są dzisiaj po raz ostatni po Mszy św. o godz. 11.00 i 18.00.
  3. Trwa wizyta duszpasterska według harmonogramu wywieszonego w gablocie.
  4. Zapraszamy na modlitwę w intencji kapłanów oraz nowych powołań kapłańskich i zakonnych w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w dolnym kościele.
  5. W najbliższą sobotę (20 stycznia) w naszej parafii odbędzie się Opłatek Apostolatu Margaretka Archidiecezji Krakowskiej. Mszy Świętej o godz. 15:00, przewodniczył będzie bp Robert Chrząszcz. Pragniemy ugościć Księdza Biskupa, oraz przybyłych członków Apostolatu, dlatego prosimy kilka osób o upieczenie ciasta. Chętnych do upieczenia ciasta prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) składka inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, którzy swoimi ofiarami przyczyniają się do upiększenia naszej świątyni.
  7. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ za tydzień o godz. 16.00.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Bogusław Stec,
    + Czesław Sierakowski,
    + Beata Czerniak,
    + Władysław Latos,
    + Cecylia Wielgos
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…