Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Zwykła, 21.01.2024.

1. Kalendarz liturgiczny: w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  2. Składamy serdeczne gratulacje Wojciechowi Dzioboniowi, który w miniony czwartek obronił pracę doktorską pt.: Zjednoczenie cierpień chrześcijan z Męką Jezusa w „Corpus Paulinum”. Studium egzegetyczno-teologiczne.
  3. W przyszłą niedzielę (28.01) od godz. 16.30 w naszym kościele odbędzie się kolędowanie wspólnot. Poprowadzą je: chór “Młodzi Duchem”, chór “Pueri Cantores Sancti Joseph”, schola oazowa oraz schola dziecięca “Pociechy św. Józefa”. Akompaniament p. Organista Maciej Banek. Serdecznie zapraszamy na nasze parafialne kolędowanie!
  4. Spotkanie kręgu biblijnego jutro o godz. 19.00
  5. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę, w kopertach i na konto parafialne, które są przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.
  6. Dobiega końca wizyta duszpasterska według harmonogramu wywieszonego w gablocie oraz dostępnego na stronie internetowej. Osoby które ze względu na pracę, wyjazd czy chorobę nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a pragną to uczynić, proszone są o zgłoszenie tego faktu w zakrystii.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dla starszych polecamy tygodniki: “Niedziela” i “Gość Niedzielny”, a dla najmłodszych miesięcznik “Staś”.
  8. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Bogdan Obydziński,
    + Kazimiera Sójka
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…