Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024

1. Zapraszamy na drogę krzyżową w piątek o godz. 7:30, 16:30, 17:45 oraz 19:30, oraz na gorzkie żale w niedzielę o 17:00.
  2. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony przy wejściu do kościoła.
  3. Jutro (poniedziałek): różaniec w intencji pokoju o godz. 17.45, spotkanie kręgu biblijnego o godz. 19.30.
  4. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) składka inwestycyjna na potrzeby naszej parafii.
  5. Modlitewne spotkanie Straży Hon. NSPJ za tydzień o godz. 16:00.
  6. Ofiarą do puszek przed kościołem możemy dzisiaj wesprzeć hospicjum św. Łazarza.
  7. Zapraszamy do Galerii Sztuki„ARS-BONUM”, w której możemy od dzisiejszej niedzieli oglądać wystawę Anny Małeckiej-Beiersdorf pt.: “Sacrum z drewna i papieru”.
  8. Parafia MB Częstochowskiej na Szklanych Domach zaprasza na Koncert Wielkopostny – już dziś (niedziela 10 marca) o godz. 18:00. Podczas koncertu wystąpi dziewięć chórów, w tym nasze dwa chóry: “Pueri Cantores Sancti Joseph” oraz “Młodzi Duchem”. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie. Serdecznie zapraszamy!
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  10. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Aleksy Wleciał,
    + Jerzy Leśniak,
    + Stefania Madej,
    + Robert Mikrut,
    + Łukasz Mzyk
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…