Ogłoszenia Duszpasterskie: III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po każdej Mszy Świętej, Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj zapraszamy jeszcze wszystkich na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
    o godz. 17.00. Za udział w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w int. kapłanów, poprowadzonej przez Apostolat Margaretka.
  4. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Dróg Krzyżowych odbywają się w następujących godzinach:
    o 7.30 dla dorosłych; o 16.30 dla dzieci; o 17.45 dla dorosłych;
    o 19.30 dla młodzieży i studentów
  5. W piątki Wielkiego Postu za pobożne odprawienie Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny.
  6. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek będzie możliwość wsparcia misjonarzy i misjonarki w prowadzeniu dzieł ewangelizacyjnych, charytatywnych, medycznych i edukacyjnych w różnych zakątkach świata.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. wieczornej (godz. 19.00) zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu prof. Witolda Zalewskiego, organisty królewskiej Katedry na Wawelu.
  8. Zapraszamy chętnych Parafian do modlitewnego zaangażowania się we wspólnotach Róż Różańcowych. Zainteresowanych prosimy o zapisy w zakrystii. Wszelkich informacji udziela ks. Szymon.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer naszego parafialnego miesięcznika W Rodzinie Józefa, a w nim m.in. wywiad z ks. Janem Reczkiem (rekolekcjonistą), o sakramencie pokuty oraz wiele ciekawych artykułów dot. świętości życia.
  10. Z racji odpustu parafialnego, który przypada w trzeci piątek miesiąca, pouczenie przedchrzcielne odbędzie się w 12.03 (w piątek bieżącego tygodnia) o godz. 19.15. Za zmianę przepraszamy.
  11. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Franciszka Lachowicz
    + Teresa Pająk
    + Wiesław Pikulski
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…