Ogłoszenia Duszpasterskie: Niedziela Świętej Rodziny

1. We wtorek uroczyste Nieszpory na zakończenie Starego Roku o godz. 17.30. Po nich Msza Święta o 18.30. Za odśpiewanie hymnu Ciebie Boga wysławiamy można zyskać odpust zupełny.
  2. Nie będzie Mszy św. o godz. 24.00. Otwarta będzie natomiast kaplica adoracji.
  3. W środę Nowy Rok -Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w porządku niedzielnym. Za odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można zyskać odpust zupełny.
  4. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Akatyst.
  5. W pierwszy czwartek miesiąca z powodu wizyty duszpasterskiej spowiedzi nie będzie. Nabożeństwo o 18.00. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź podczas Mszy św. porannych oraz wieczorem od godz. 16.00. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych. Nabożeństwo o 18.00. Msza św. Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o 18.30. Wieczernika nie będzie. Kandydaci do bierzmowania niech pamiętają o spowiedzi pierwszopiątkowej i uczestnictwie w Mszy św. o 18.30.
  6. W pierwszą sobotę z powodu kolędy nie będzie odwiedzin chorych.
  7. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o 17.30.
  8. Oaza zaprasza na Jasełka 5 i 6 stycznia po Mszach o 11.00 i 18.00.
  9. W następną niedzielę zbiórka do puszek dla 10 letniego Pawełka, który urodził się z Zespołem Downa i wymaga kosztownej rehabilitacji. Zbiórkę przeprowadzi Stowarzyszenie Dobrosław.
  10. 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym. W tym dniu po Mszy o 9.00 spotkanie formacyjne i opłatek Róż Różańcowych.
  11. Rodziny, które nie mogą przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii lub zakrystii w celu ustalenia dogodnego dla nich terminu wizyty duszpasterskiej.
  12. Kancelaria czynna tylko w poniedziałek od godz. 16.00 do 18.00 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00.