Ogłoszenia Duszpasterskie: VI Niedziela Wielkanocna

1. Przeżywamy dzisiaj VI Niedzielę Wielkanocną
  2. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: we czwartek Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, w piątek św. Macieja (dzień imienin naszego pana Organisty. Składamy mu najserdeczniejsze życzenia), w niedzielę św. Andrzeja Boboli. i uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
  3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.
  4. We wtorek po mszy świętej wieczornej Aposotolat Margaretka zaprasza na modlitwę w intencji kapłanów.
  5. Nabożeństwa majowe odbywają się codziennie przez cały miesiąc majowy o godzinie 18.00, zaś w niedzielę o godz. 17.15. Zapraszamy.
  6. Zapraszamy chętnych Parafian do modlitewnego zaangażowania się we wspólnotach Róż Różańcowych. Zainteresowanych prosimy o zapisy w zakrystii. Wszelkich informacji udziela ks. Szymon.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer parafialnego miesięcznika W Rodzinie Józefa poświęcony tematyce charyzmatów oraz wiele artykułów o niezwykłym macierzyństwie Maryi.
  8. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    +Barbara Kutyba
    Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie…