Ogłoszenia Duszpasterskie VII Niedziela Zwykła

1. W ramach składki inwestycyjnej zebraliśmy 19.880zł, w tej kwocie w kopertach znajdowało się 3.150zł. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W poniedziałek o 19.30 zapraszamy na Krąg Biblijny do Sali Multimedialnej. Pochylimy się wspólnie nad Księgą Nehemiasza.
  3. W czwartek przed pierwszym piątkiem spowiedź od godz. 17.30. Godzina Święta o 18.00.
  4. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy rannych oraz po południu od godz. 16.00. Msza św. dla dzieci ze szkół podstawowych o godz. 17.00. Nabożeństwo o godz. 18.00. Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o 18.30. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania prosimy o uczestnictwo w Wieczerniku o godz. 19.30. W pierwszy piątek kancelaria nieczynna.
  5. Pierwsza sobota miesiąca chorych zgłoszonych w zakrystii odwiedzimy z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.30.
  6. Chór Chłopięcy Pueri Cantores Sancti Joseph, działający przy naszej parafii, poszukuje pianina, które jest niezbędne podczas prób. Gdyby ktoś zechciał ofiarować naszemu chórowi pianino w dobrym stanie, proszony jest o zgłoszenie się do zakrystii.
  7. Ośrodek Wsparcia Dziennego Seniorów zaprasza na dni otwarte 4 do 8 marca. Szczegóły w gablocie.
  8. Szkoła Podstawowa nr 82 zaprasza na dzień otwarty 2 marca od 10 do 12.00.
  9. W Szkołach Podstawowych znajdujących się na terenie naszej parafii, zapisy do klas pierwszych na nowy rok szkolny będą się odbywać od 1 do 29 marca.
  10. Zespół Szkół Specjalnych dzień otwarty 2 i 16 marca. Szczegóły na plakacie.
  11. Jednodniowa pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej w Gdowie, sanktuarium Macierzyństwa NMP w  Dziekanowicach, pierwszej parafii ks. Karola Wojtyły w Niegowici, sanktuarium św. Jana Pawła II w Wadowicach, Domu Rodzinnego św. Papieża, a także do Kalwarii Zebrzydowskiej. Termin: 23 marca tj. w sobotę. Koszt 80zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 30zł.
  12. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Jan Hałat, l. 63
    + Marian Guzik, l. 72
    + Tadeusz Nitychoruk, l. 63
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.