Ogłoszenia Duszpasterskie: Wniebowstąpienie Pańskie

1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedzielę o 17.15. Naszym przygotowaniem do Zesłania Ducha Świętego będzie septenna odprawiana podczas tych nabożeństw oraz czuwanie w sobotę o 19.30., w którego programie: modlitwa o Dary Ducha Świętego, modlitwa wstawiennicza i adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich parafian.
  2. W liturgii Kościoła przypada:
    • w poniedziałek św. Grzegorza VII. To dzień imienin ks. Grzegorza, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy modlitwie parafian.
    • we wtorek św. Filipa Nereusza
  3. Spotkanie dla Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w czwartek o godz. 19.30 w kościele.
  4. W następną niedzielę Zesłanie Ducha Świętego. Msze św. o 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19.00. Z tego względu zostają przeniesione intencje:
    • Dziękczynna w 10 r. święceń kapłańskich ks. Dariusza od Róży XXII na godz. 8.00
    • za śp. Wandę Karasińską i Helenę Stec na godz. 10.00
    • Dziękczynna za dar powołania ks. Bartosza w 6 r. święceń na godz. 12.00
  5. Jednodniowa pielgrzymka w sobotę 27 czerwca z zachowaniem wszelkich norm sanitarno-epidemiologicznych. W planie sanktuarium św. Szymona w Lipnicy, zamek w Wiśniczu, sanktuarium NMP w Bochni. Koszt 80zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 30zł.
  6. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    +Ryszard Podhajny
    + Jerzy Szycowski
    + Franciszek Romaniuk
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie