Ogłoszenia Duszpasterskie: VI Niedziela Wielkanocna

1. Przypominamy, że podczas sprawowania Mszy św. w naszym kościele może być obecnych maksymalnie 140 wiernych. Zachęcamy do rozchodzenia się po świątyni, zajmowania miejsc także na chórze i zachowania dystansu. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Komunia św. na rękę jest udzielana przez kapłanów przy obrazie NMP Nieustającej Pomocy.
  2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedzielę o 17.15.
  3. W tym tygodniu w liturgii przypada:
    • w piątek św. Rity
    • w następną niedzielę Wniebowstąpienie Pańskie. Msze św. o 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19. Z tego powodu zostają przeniesione następujące intencje:
    • za śp. Franciszka Kostoń na godz. 8.00
    • za śp. Beatę Kowalik na godz. 10.00
    • za śp. Ferdynanda Fischbein na godz. 12.00
  4. Rodziców dzieci Pierwszokomunijnych zachęcamy do zgłaszania się do Ks. Proboszcza w celu ustalenia terminów indywidualnych Pierwszych Komunii św. Prosimy o kontakt przez telefon parafialny we wtorek lub środę w godz. od 15 do 18.00.
  5. Kancelaria parafialna czynna wg zwykłego harmonogramu.
  6. Jednodniowa pielgrzymka w sobotę 27 czerwca z zachowaniem wszelkich norm sanitarno-epidemiologicznych. W planie sanktuarium św. Szymona w Lipnicy, zamek w Wiśniczu, sanktuarium NMP w Bochni. Koszt 80zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 30zł.
  7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Grzegorz Trela
    + Alicja Małek