Ogłoszenia Duszpasterskie: XIX Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj pierwszą niedzielę miesiąca, po każdej mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – św. Dominika (kapłana); we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (dziewicy i męczennicy oraz patronki Europy); w środę – św. Wawrzyńca (diakona i męczennika); w czwartek – św. Klary (dziewicy); w sobotę – święto NMP Kalwaryjskiej; w niedzielę – św. Maksymiliana Kolbego (kapłana i męczennika).
  4. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest w środy od godz. 16.30 do 18.00 oraz w czwartki od godz. 19.15 do 20.00.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Polecamy “Niedzielę” i “Gościa Niedzielnego”, a dla najmłodszych “Stasia” numer sierpniowy.
  6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Marek KOSACKI
    + Władysława HEŁMECKA
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…