Ogłoszenia Duszpasterskie: XVI Niedziela Zwykła – 19 lipca 2020 roku

1. Dziś składka inwestycyjna. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na cele parafialne, a także modlitewne wsparcie wszelkich podejmowanych w naszej wspólnocie.
  2. Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia: *
    • w środę: Święto św. Marii Magdaleny,
    • w czwartek: Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,
    • w sobotę: Święto św. Jakuba Apostoła. To także dzień wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Z tej racji w najbliższą niedzielę po Mszach Świętych błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji będzie można złożyć dowolną ofiarę wspierającą misjonarzy, przeznaczoną na zakup pojazdów dla nich w ramach akcji “MIVA-Polska”.
  3. Pragniemy przypomnieć, że podczas wakacji kancelaria parafialna jest czynna tylko w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.00 do 18.00.
  4. Ponawiamy zaproszenie na pielgrzymkę do Wrocławia w dniach 15 i 16 sierpnia. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
  5. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Paweł Dudek
    + Emilia Czopor
    + Tadeusz Sitor
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.