Ogłoszenia Duszpasterskie: XVI Niedziela Zwykła

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i przesyłane na konto parafialne.
  2. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej o 16.00.
  3. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Marii Magdaleny, we wtorek św. Brygidy, w środę św. Kingi, w czwartek św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, w piątek św. Joachima i Anny. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa w następną niedzielę po Mszach błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów na parkingu parafialnym.
  4. Podczas wakacji kancelaria czynna w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.00 do 18.00. We wtorek, czwartek i sobotę kancelaria nieczynna.
  5. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 6-11 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej do 28 lipca.
  6. Jednodniowa pielgrzymka w sobotę 31 sierpnia. W planie: sanktuarium NMP w Tuchowie, zwiedzanie Biecza -zabytkowego miasta oraz drewnianego kościoła w Binarowej wpisanego na listę UNESCO. Szczegóły na plakacie. Koszt:100zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 50zł. Informacji udziela ks. Dariusz.
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Bogusław Tylek
    + Honorata Lewkowicz
    + Marianna Chłodnicka
    + Stefania Kruczek
    + Zofia Jaruga
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.