Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIV niedziela zwykła

 1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Dzieci zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 13. Rozlosowujemy między nimi nagrody z “kosza dobroci”, który znajduje się przy św. Joannie. Prosimy dorosłych o składanie do niego zabawek, słodyczy i innych drobiazgów dla naszych milusińskich.
 3. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej dziś o godz. 16.00.
 4. W liturgii Kościoła przypada: we wtorek św. Stanisława Kostki, w czwartek św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, w piątek św. Mateusza Apostoła, w sobotę bł. Bernardyny Jabłońskie, a w niedzielę św. o. Pio.
 5. Spotkanie grupy charytatywnej w czwartek o godz. 16.00.
 6. Koncert i uwielbienie Boga na Placu Centralnym pod hasłem “Zachwyca mnie mój Bóg” w piątek o godz. 19.00. Szczegóły na plakacie.
 7. Osoby zainteresowane Mszami Gregoriańskim proszone są o zgłaszanie się do ks. Dariusz w piątek w kancelarii.
 8. Wyjazd na pielgrzymkę do Lublina w sobotę o godz. 5.00 spod Domu Chleba. Pielgrzymów prosimy o dokonywanie wpłat w zakrystii. Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zapraszamy.
 9. Festyn organizowany przez Szkołę Podstawową nr 82, który będzie wsparciem dla Alana, ucznia ósmej klasy, walczącego z nowotworem, odbędzie się w sobotę na boisku szkolnym w godzinach od 11 do 15.00.  
 10. Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Kręgu Biblijnego z ks. Pawłem, które odbędzie się w poniedziałek, 24 września, o godz.19.30 w Sali Multimedialnej. Będziemy rozważać 1 Księgę Królewską. Zabierzmy ze sobą osobiste notatniki i Pismo Święte.
 11. Pielgrzymka do sanktuarium Pana Jezusa w Alwerni, zwiedzanie skansenu w Wygiełzowie, zamku biskupów krakowskich Lipowiec a także sanktuarium Matki Oczekiwanego Macierzyństwa w Sance 20 października (sobota). Koszt 60zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 20zł.
 12. Szkoła Językowa mieszcząca się w III LO zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na kursy języka angielskiego i innych języków obcych. Zapisy codziennie od 17 do 19.00 w budynku III LO.
 13. W tym tygodniu odszedł do Pana:

+ Zbigniew Nowak, l. 45      Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.